Z NYC Hotel
****
11-01 43rd Avenue, Long Island City, United States, 11101
Online rezervace. Ceny od USD100.
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-697-3791
Ceny od USD100
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
The Z New York Hotel is a fantastic 4-star hotel situated in Long Island City, just a 20-minute metro from New York’s Times Square and a 10-minute walk from Queensbridge Park. Central Park and the Rockefeller are some of the popular attractions within reach by metro but there is also plenty to see nearer the hotel. The P.S.1 MoMa museum is a great place for an afternoon away from the hustle and bustle of mid-town Manhattan.

Each of the rooms is tastefully decorated with minimalist sleek furniture and contemporary fabrics, lending the hotel a cosmopolitan style. Comfort and modern design are elegantly combined to ensure guests enjoy a relaxing stay while at the Z. With a flat-screen TV, iPod dock and complimentary wireless internet access in all of the guestrooms, visitors are made feel welcome and at home.

A free shuttle service is offered from the hotel into mid-town Manhattan, a schedule can be picked up from reception. The restaurant serves delicious American cuisine, while the rooftop bar is a trendy place to relax and enjoy a tasty cocktail while taking in some terrific panoramic views of New York City.

Hodnocení hostů

Sorry, only reviews in English for this hotel. Click here to view >>
Zde můžete napsat vlastní hodnocení >>

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Z NYC Hotel je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
...staff are great, and very friendly, getting in to the city is so easy...rooms are very modern, the food is very good...
Celkové hodnocení: 9.0
(z 10) Na základě 5 recenzí
Zde můžete napsat vlastní hodnocení

Informace o oblasti

  Letiště
  • New York, NY, United States (LGA-LaGuardia) - 4.27 mi
  • Teterboro, NJ, United States (TEB) - 9.38 mi
  • New York, NY, United States (JFK-John F. Kennedy Intl.) - 11.42 mi
  • Newark, NJ, United States (EWR-Liberty Intl.) - 12.73 mi
  • Caldwell, NJ, United States (CDM-Essex County) - 19.25 mi
  • Morristown, NJ, United States (MMU-Morristown Municipal) - 24.92 mi
  Muzea
  • Abigail Adams Smith Museum - 0.87 mi
  • Mount Vernan Hotel And Gardens - 0.90 mi